O Veľkom pôste a Veľkej noci pre deti (a nielen pre ne) alebo Listy z púšte (Dominika Stadnicka-Strzembosz)

Dostávate občas LISTY? Aj od Pána Boha? Samozrejme, každý ich predsa dostáva. Nie každý ich však číta.

Dostupnosť Skladom (4 ks)
Kód: 5271
€14,90 –2 % €14,50
O Veľkom pôste a Veľkej noci pre deti (a nielen pre ne) alebo Listy z púšte (Dominika Stadnicka-Strzembosz)
listy o poste
€14,90 –2 %

Plnofarebná ilustrovaná kniha pre deti a mládež od 8 rokov. Dostávate občas LISTY? Aj od Pána Boha? Samozrejme, každý ich predsa dostáva. Nie každý ich však číta. Tie listy sa volajú Sväté písmo. Vedeli ste, že sú pre vás? Je ich toľko veľa, že ich určite nedokážeme prečítať za jeden deň. Ani za dva. Dokonca ani za štyridsať! Aj keď… štyridsať je v biblickom jazyku presne toľko, koľko stačí na to, aby sa stalo niečo dôležité. A čo dôležité je pred nami? Naša cesta DO NEBA.VEĽKÝ PÔST je časom, ktorý nám má túto cestu pripomenúť. Ako a kadiaľ sa tam ide? To vie, samozrejme, najlepšie Pán Boh. Tiež by ste to chceli vedieť? Nie je nič jednoduchšie, stačí začať odoberať a čítať jeho listy. Každý deň jeden. Od Popolcovej stredy až po Veľkonočnú vigíliu sa nám ich nazbiera celkom dosť. Koľko presne? Môžete si to spočítať aj sami. Určite dosť na DOBRÝ ZAČIATOK.

Dominika Stadnicka-Strzembosz, pedagogička, doktorka humánnych vied, absolventka UW. Píše – rôzne rôznosti. Svet si nevie predstaviť bez kníh, ktoré číta sebe aj iným.

Marcin Strzembosz, umelecký grafik, absolvent varšavskej ASP. Pracuje s deťmi, ilustruje knihy, učebnice, a dokonca aj… steny. Myslí si, že svet by nebol zaujímavý bez drobností…

Dodatočné parametre

Kategória: Viera
Formát:: 295 X 210 mm
Jazyk:: slovenský
Počet strán:: 120
Rok vydania:: 2024
Väzba:: lepená / mäkká obálka
Vydavateľstvo:: Christian Project Support