Sestry zo Sea View (Julie Klassenová)

Očarujúci príbeh plný vtipných, romantických a srdcervúcich momentov, odohrávajúci sa v krásnom pobrežnom meste

Dostupnosť Skladom (2 ks)
Kód: 5226
€19,90 –5 % €18,80
Sestry zo Sea View (Julie Klassenová)
sestry zo sea view
€19,90 –5 %

Niektorí hostia prišli na dovolenku, iných do Sea View priviedli ich vlastné skryté dôvody…

Keď sa po otcovej smrti ocitnú v chudobe, Sarah Summersová presvedčí svoje sestry, aby v rodičovskom dome pri mori zriadili penzión, lebo iba tak sa dokážu postarať o chorľavú matku. Emily a Georgiana súhlasia, ale Viole, ktorá nosí závoj, aby skryla svoju jazvu, sa ten nápad nepáči.

Sestry, odhodlané zostať spolu, sa pustia do podnikania. Namiesto starých invalidov, ktorých očakávajú, však vo svojom dome čoskoro hostia džentlmenov súcich na ženenie. Sarah váha medzi svojou silnejúcou náklonnosťou k tajomnému škótskemu vdovcovi a povinnosťou voči rodine. Nová situácia medzitým odhalí Violine jazvy — viditeľné aj skryté hlboko v nej — a jej uzavreté srdce sa navždy zmení.

„Autorka Julie Klassenová píše ďalší bestseller v pravom štýle Jane Austenovej! Sestry zo Seaview, očarujúci príbeh plný vtipných, romantických a srdcervúcich momentov, odohrávajúci sa v krásnom pobrežnom meste Sidmouth, si nepochybne získa srdcia čitateľov. Sestry Summersové sú rozkošné a ich svojrázni hostia vám určite vyčaria na tvárach úsmev… všetci okrem pani Eltonovej. Keď si prečítate túto knihu, ktorá zvíťazila v kategórii románov z regentského obdobia, pochopíte, čo tým myslím!“
Michelle Griepová, držiteľka ceny Christy

Dodatočné parametre

Kategória: Romány
Formát:: A5
Jazyk:: slovenský
Počet strán:: 448
Rok vydania:: 2023
Väzba:: tvrdá
Vydavateľstvo:: i527.net