Cesta k emočnej a duchovnej zrelosti (Peter Scazzero)

Značka: Peter Scazzero

Je nemožné byť duchovne zrelým človekom a pritom ostať emočne nezrelý

Dostupnosť Skladom (3 ks)
Kód: 5403
€12 –4 % €11,50
Cesta k emočnej a duchovnej zrelosti (Peter Scazzero)
Značka: Peter Scazzero
cesta k emocnej zrelosti
€12 –4 %

Dlhoočakávaná kniha, ktorá sa nevenuje len nášmu duchovnému rastu, po ktorom ako kresťania úprimne túžime. Naplno hovorí o emóciách ako o neoddeliteľnej súčasti zrelého človeka.

Peter Scazzero ťa pozýva prebádať 90% tvojho vnútra, ktoré ostáva pod povrchom. Ak i ty si človek zažívajúci duchovné zážitky, chválu či spoločenstvo, no tvoj vnútorný život je jeden veľký chaos, táto kniha je pre teba. Nenechaj sa naďalej zmietať strachom či prehnanou citlivosťou na seba samého. Poď pod povrch tvojho ja a vydaj sa na cestu zrelosti. Vďaka knihe odhalíš desať symptómov emočnej a duchovnej nezrelosti, no i biblické princípy, ktoré ťa povedú cestou hlbokej premeny.

Peter Scazzero bol vedúci zboru, ktorý sa učil na vlastných chybách. Uvedomil si, že niečo nie je v poriadku, keď sa mu zbor takmer rozpadol pod dôsledkami jeho charakteru. No vďaka tomu zistil, že kombinácia emočnej zrelosti a spirituality, môže priniesť zásadnú revolúciu vo vzťahu s Otcom, i so sebou samotným. Tak buď darom pre tento svet a ži svoj autentický život.

Dodatočné parametre

Kategória: Osobný rast
Jazyk:: slovenský
Počet strán:: 276
Rok vydania:: 2018
Väzba:: lepená / mäkká obálka
Vydavateľstvo:: GD Identity