Veľká cesta malého pútnika (John Bunyan)

Značka: John Bunyan

Ilustrovaná Cesta pútnika od Johna Bunyana prispôsobená mladšej generácii

Dostupnosť Skladom (4 ks)
Kód: 5430
€23,90 –4 % €22,90
Veľká cesta malého pútnika (John Bunyan)
Značka: John Bunyan
velka cesta maleho putnika
€23,90 –4 %

Pozývam ťa do dobrodružstva! Vieš, akí priatelia, ale aj nepriatelia na teba čakajú na tvojej ceste do Božieho kráľovstva? Poznáš nástrahy, ktoré ti môžu túto cestu skomplikovať? Chceš sa dozvedieť, čo ti pomôže kráčať vytrvalejšie a odvážnejšie?

Práve to ti ukáže kniha Veľká cesta malého pútnika. Ježiš nás volá, aby sme putovali za ním do krajšieho domova – Nebeského mesta. Na túto cestu sa podujal aj jeden odvážny chlapec menom Kresťan a veru, nebola jednoduchá. Prekoná nástrahy kniežaťa Belzebuba? Príde do vytúženého cieľa?

Poď sa s nami ponoriť do tohto príbehu. Okrem krásnej grafiky a ilustrácií ťa čakajú stránky plné napätia, nebezpečenstva, ale spoznáš aj pomoc a zbrane, ktoré Kráľ Nebeského mesta posiela svojim milovaným, odvážnym pútnikom, ktorí sa rozhodnú vykročiť na túto cestu.

Veľká cesta malého pútnika je prerozprávaním životnej skúsenosti Johna Bunyana, ale predstavuje tiež cestu všetkých kresťanov. Jej snahou je verne sa držať pôvodného príbehu a zároveň ho zjednodušiť tak, aby ho mohli čítať a chápať aj deti a mládež.

Tak ako on, aj my dúfame, že táto kniha bude inšpiráciou pre mnohých malých pútnikov, aby sa vybrali na svoju vlastnú cestu do Nebeského mesta. Život kresťana je ako púť, kde sa na ceste do neba stretávame s mnohými radosťami, ale aj skúškami.

Veríme, že sa rozhodneš vydať touto cestou a modlíme sa, aby ti táto kniha pomohla na tvojej vlastnej ceste do neba.

Kniha je určená pre deti vo veku 5-12 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Deti
Formát:: 216 x 195 mm
Jazyk:: slovenský
Počet strán:: 224
Rok vydania:: 2024
Väzba:: viazaná / tvrdá obálka
Vydavateľstvo:: Christian Project Support