Posolstvá vytrvalosti na Pôstne obdobie (Michael White, Tom Corcoran)

Trojminútové denné zamyslenia

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: 5280
€5,90 –6 % €5,50
Posolstvá vytrvalosti na Pôstne obdobie (Michael White, Tom Corcoran)
posolstva vytrvalosti
€5,90 –6 %

Žijeme v rýchlej dobre, všetko máme na dosah, priania sa nám plnia doslova na jeden klik. Zabudli sme, čo je zdravo sa ponamáhať, a vytrvalosť v čomkoľvek už dnes nie je „in“. No náš vzťah k Bohu nemôže byť na spôsob bleskového riešenia: enter a vybavené. Potrebujeme spomaliť, stíšiť sa a zastaviť. Nazrieť do svojho vnútra a stretnúť sa s Bohom. Pôstne obdobie je tým ideálnym časom, keď tak môžeme urobiť.

V Posolstvách vytrvalosti na Pôstne obdobie autori ponúkajú každodennú praktickú múdrosť, ako kráčať po ceste viery. Pomôžu nám rozvíjať odvahu a vytrvalosť potrebnú na prekonávanie skúšok a pokušení. Uprostred ťažkostí nás povzbudia, aby sme rástli vo viere, spoliehali sa na Božiu silu a posmelia nás vytrvalo napredovať k veľkonočnej radosti.

Na každý pôstny deň je pripravený biblický úryvok s krátkou úvahou, ktoré uzatvára jednoduchá výzva k modlitbe. A hoci jednotlivé zamyslenia trvajú menej ako tri minúty, útechu a inšpiráciu z nich budeme čerpať po celý deň. Berme ich ako štartovaciu čiaru pre naše stretnutie s Bohom – Pánom času i našich životov.

Stačia tri minúty modlitby denne, aby ste zmenili svoj život k lepšiemu!

Pôvodnému vydaniu bol udelený Imprimatur.

Dodatočné parametre

Kategória: Viera
Formát:: 200 x 130 mm
Jazyk:: slovenský
Počet strán:: 80
Rok vydania:: 2024
Väzba:: lepená / mäkká obálka
Vydavateľstvo:: ZACHEJ.sk