Závan z hôr (Denise Hunterová)

Hostinec Bluebell, 2. časť 

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: 5457
€15,90 –5 % €15,10
Závan z hôr (Denise Hunterová)
zavan z hor
€15,90 –5 %

V dojímavom druhom pokračovaní knižnej série o Hostinci Bluebell sa odmietnutá nevesta zamiluje počas romantického pobytu v horách do utrápeného hostinského. Vychádzajúca hollywoodska hviezda Mia Emersonová hľadá bezpečné útočište po verejnom rozchode a vypuknutí škandálu celebrít. Nájde ho v jazernom mestečku Bluebell v Severnej Karolíne – v destinácii svojej zrušenej svadobnej cesty. Jej jediným zámerom je ukryť sa pred zrakmi ľudí a počkať, kým škandál prehrmí.
Krátko po príchode do Hostinca Bluebell stretáva Leviho Bennetta, ktorý spravuje hostinec spolu so svojimi dvoma mladšími sestrami. Vzájomná príťažlivosť ich povzbudí k dôvere, Mia sa spoľahne na Leviho, že nevyzradí médiám, kde sa nachádza a on sa jej zverí s tajomstvom, ktoré neprezradil ani svojim sestrám – že hostinec je v neistej finančnej situácii.
Keď objavia starý zápisník, v ktorom sa píše o vzácnom diamantovom náhrdelníku ukrytom v hostinci, začnú po ňom pátrať s túžbou nájsť stratené dedičstvo. Zaskočia ich však pocity, ktoré v
sebe bezpečne uzamkli. Musia sa rozhodnúť, či je ich láska priveľkým riskom, alebo sa stane ich pokladom.

Dodatočné parametre

Kategória: Romány
Formát:: 205 x 135 mm
Jazyk:: slovenský
Počet strán:: 320
Rok vydania:: 2023
Väzba:: lepená / mäkká obálka
Vydavateľstvo:: i527.net