Dosť bolo dokonalých detí (Jill Savageová, Kathy Kochová)

Neohodnotené

Jedným z najväčších darov, ktoré môžeme dať svojim deťom, je umožniť im stať sa ľuďmi, akými ich Boh stvoril – nenútiť ich, aby žili naše sny, ani ich neporovnávať s deťmi našich známych.

€3,90
Dodacia doba 7-10 dní

Jill Savageová úprimne hovorí o vlastných zlyhaniach pri výchove detí, aby mamám na celom svete pomohla zbaviť sa snahy pôsobiť dokonalo a odnaučila ich porovnávať sa s inými ženami.

Kniha Dosť bolo dokonalých detí nám pomôže:

- uvedomiť si vplyv infekcie dokonalosti a odstrániť ju zo svojho výchovného štýlu,

- skutočne spoznať svoje dieťa a prijať jeho jedinečnosť,

- oslobodiť deti od našich nerealistických očakávaní,

- odpovedať na nevyslovené otázky detí, od ktorých závisí ich odvaha a sloboda byť samými sebou.

„Len máločo vás v živote uspokojí viac než vedomie, že ste ako rodičia uspeli. Kniha Dosť bolo dokonalých detí vám v tom pomôže.“ - Gary Chapman, autor knihy Päť jazykov lásky

Jill Savageová je spisovateľkou a rečníčkou, ktorej záleží na povzbudzovaní mamičiek. Napísala sedem kníh vrátane známej knihy Dosť bolo dokonalých mám. Je zakladateľkou a riaditeľkou organizácie Hearts at Home, ktorá sa zameriava na službu matkám. S manželom Markom má päť detí a žije v Normale v štáte Illinois.

Kathy Kochová, PhD., Je zakladateľkou a riaditeľkou organizácie Celebrate Kids so sídlom v texaskom Fort Worthe. Prednáša rodičom, pedagógom a deťom všetkých vekových kategórií. 

Formát: A5, počet strán: 208
Laminovaná obálka, lepená väzba, parciálny lak

Rok vydania: 2015 

Kód Kód: K002
Meno značky: Kumran
Kategória: Pre rodičov