A nikdy ťa neopustím

Kód: MC005
€8,90
Skladom (>5 ks)

Najnovšia kniha Richarda Vašečku. Je voľným pokračovaním knihy „Budem ťa milovať a ctiť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prioritne je určená ľuďom, ktorí žijú spolu so svojim manželským partnerom a zápasia o svoju manželskú lásku a vernosť. Môže byť však užitočná aj pre tých, čo ešte do manželstva nevstúpili alebo so svojim manželským partnerom nežijú/sú rozvedení.

Najnovšia publikácia Richarda Vašečku obsahuje celkom deväť kapitol. Prechádza v nich rad za radom slová manželského sľubu a ich význam. Vysvetľuje ich podstatu a prakticky ich aplikuje do bežného manželského života.

Autor: Richard Vašečka
Počet strán: 200
Väzba: brožovanä (mäkká)
Formát: 15 x 23 cm
Vydavateľstvo: OZ Milovať a ctiť
Rok vydania: 2016

Pozri tiež 1. diel Budem ťa milovať a ctiť

 

Odporúčania: 

Manželský sľub väčšina ľudí vníma najmä ako právnické vyhlásenie nevyhnutné na uzatvorenie manželstva, no on však v sebe ukrýva podstatne viac. Pre nás je kompasom, ktorý naše manželstvo vedie po cestách života už 28 rokov. Vďaka, Richard, za tvoju novú knihu. Je skvelá! Odkrývaš v nej poklad a silu, ktoré Boh ukryl do slov manželského sľubu, a tak môže byť sprievodcom či spoľahlivým kompasom pre všetkých, ktorí spoločne kráčajú po ceste do večnosti.
Jozef a Simona Predáčovci, Liga pár páru

Ďakujeme Richardovi za jeho dielko, kde sa potvrdilo, že je učiteľom nielen podľa povolania, ale aj z pomazania. Veľmi si ceníme osobné zdieľanie, ktoré vhodne popretkával Božím Slovom a Katechizmom katolíckej cirkvi. Ukázal jasnosť učenia a jednoduchosť žitia; neskrýva chyby a nedostatky, ale poukazuje na to, ako byť dennodenne mužom/ženou, čo plní sľub pre udržanie vášne v manželstve.
Peter a Terézia Marettovci, Spoločenstvo Novej Evanjelizácie

Rišo Vašečka napísal túto knihu ako muž, ktorý miluje Ježiša, nechal sa ním viesť, premieňať a tak mohol prijať zodpovednosť manžela a otca. Ovocím je inšpiratívny manželský a rodinný život. Táto kniha je tuhý pokrm určený všetkým, ktorí sa rozhodli rásť vo svojom manželstve a prinášaním ovocia naplniť poslanie, ktoré vstupom do manželstva prijali. Vrelo ju odporúčame tým, čo túžia rásť, aj tým, čo hľadajú riešenia pre svoje manželstvo.
Anton a Alžbeta Parilaková, Koinonia Ján Krstiteľ v Prešove