Pri tichých vodách - maľovanka pre dospelých

Neohodnotené

Maľovanku Pri tichých vodách: Vymaľujme si Žalmy tvoria ilustrácie inšpirované nádhernou obraznosťou Žalmov.

€4,90
Skladom (2 ks)

Doprajte si chvíľku oddychu od povinností a stresu a rozjímajte o Bohu, ktorý ochraňuje, sprevádza, miluje a dbá o každú našu potrebu. Nech vás pri tomto kreatívnom procese naplní radosť, nádej a pokoj!

„Podobne ako u autorky tejto maľovanky, aj moje zošity zo strednej školy zdobili rôzne kresbičky a čmáranice. Učitelia si mysleli, že nedávam na hodinách pozor, ale mne kreslenie pomáhalo lepšie sa sústrediť. Dodnes rada tvorím kreatívne veci a kreslím, aby som si vyvetrala hlavu od celodenného vysedávania pred počítačom. Už dlhší čas som uvažovala o kúpe antistresových maľovaniek, ale často ma odradilo ich pochybné pozadie. Teším sa, že teraz mám k dispozícii maľovanku spojenú s citátmi z Písma. Tak budem môcť spojiť príjemné s užitočným: oddýchnem si a zároveň budem premýšľať o Božom slove.“ – Zuzana Vengliková, prekladateľka

Život je náročný: denne nám kladie na plecia bremená povinností, termínov a úloh, ktoré so sebou prinášajú nezdravý stres. Výskumy dokazujú, že kreslenie je účinným prostriedkom na odbúravanie napätia, ale pravý pokoj a odpočinok nájdeme iba v Bohu. Táto nádherne ilustrovaná maľovanka spája v sebe oboje.

OBSAHUJE:
• 45 ručne kreslených ilustrácií 
• ľahko vytrhávateľné stránky 
• povzbudivé citáty z Božieho slova
• skryté symboly a obrázky

S kresbami Ember Canadaovej

Počet strán: 96
Rok vydania: 2018
Väzba: lepená / mäkká obálka
Vydavateľstvo: Kumran

Kód Kód: 1135
Meno značky: Kumran
Kategória: Novinky