Každodenná šálka vďačnosti - JAR

Kód: 4288
Značka: Pod Hviezdou
€15,99 –25 %
Každodenná šálka vďačnosti - JAR
€15,99 –25 % €11,99
Skladom (1 ks)

O čom je šálka vďačnosti? Je predsa jasné, že o vďačnosti Vďačnosť je kľúčovou vlastnosťou k spokojnému životu. Od toho, či vieme byť vďační, závisí omnoho viac, než by sa nám na prvý pohľad mohlo zdať. Naopak, život v nevďačnosti a nespokojnosti býva často nenaplnený.
Naučila som sa, že vďačnosť je “life-changing”. Zmenila mi život. Ako? Jednoducho! Vezmi si tento motivačný denník do rúk každý deň a zapíš si veci, za ktoré si vďačný/á. Urobme si pohodičku uvarme si bylinkový čajík, zahľaďme sa na prebúdzajúcu prírodu a zamyslime sa. Napíšme si pár riadkov o tom, čo nás potešilo, urobilo nám radosť, vyčarilo úsmev na tvári…
Na stránkach knižky sa denne stretávame s krátkymi príspevkami, ktoré by sa v dnešnej dobe sociálnych sietí dali nazvať aj storíčka na papieri. Každodenná šálka vďačnosti tak nie je iba kniha či zápisník, ale najmä vzácny čas. Sú to chvíle, kedy sa zastavíme a prečítame si pár povzbudzujúcich riadkov, či vtipných alebo tvorivých výziev a následne si zapíšeme to, za čo sme práve vďační. Čokoľvek, čo nám robí radosť a posúva nás vpred. Naučme sa spolu vidieť život cez postoj vďačnosti a nechajme sa potešiť drobnosťami i obrovskými zázrakmi, ktoré sa vôkol nás dejú každý deň. Učme sa spolu pozerať na život inak, krajšie, radostne a vďačne. A každý deň to opakujme.
Kniha nemá vekovo ohraničenú cieľovú skupinu čitateľov. Svojim obsahom zaujme hlavne jemnejšie duše, ženy a dievčatá, ale je vhodná tiež pre každého, kto chce absolvovať zaujímavý proces zmeny myslenia a dosiahnuť tak posun v osobnostnom raste.
Obsahuje vyše 90 ručne kreslených čiernobielych ilustrácií, ktoré je možné skrášliť podľa svojich vlastných predstáv. Na zadných stránkach nájdeme tiež tématické omaľovánky a motivačnú dokresľovačku.
Ako čitatelia (lomeno pisatelia) začíname svoj príbeh prvým jarným dňom (20.marec) a jednotlivé stránky nás postupne prevedú obdobím, kedy prežívame posledné chladné večery, pripravujeme jarné upratovanie a užívame si prvé posedenia na balkóne či terase. Naplno vnímajme tento čas, kedy sa príroda prebúdza a dni trvajú čoraz dlhšie. Prežime toto vzácne obdobie vo vďačnosti a v správnej nálade, ktorá nám vydrží až po obdobie začínajúceho leta (20.jún).
Každodenná šálka vďačnosti je vhodná aj ako originálny darček (deň sv. Valentína, Medzinárodný deň žien), alebo len tak pre potešenie.
– motivujúci obsah (povzbudenia, úlohy, lifehacky)
– denník
– vhodné pre všetky vekové kategórie
– viac ako 90 ručne kreslených čiernobielych ilustrácií (možné vyfarbiť)
– priestor pre vlastné poznámky, kresby, fotky…
– tématické zimné omaľovánky/vystrihovačky
– sebarozvojová dokresľovačka

Detailné informácie

Podrobný popis

Autor: 

Rok vydania: 2022

Vydavateľstvo: Pod Hviezdou

Počet strán: 220

Väzba: lepená/ mäkká obálka

Model: